Prezentacja

Kilka słów o nas

Od samego początku istnienia, czyli od roku 1992, nasza firma – GEOSERWIS – stale rozwija się i realizuje coraz większe zadania. Każdy nasz geodeta jest przygotowany do tego, by precyzyjnie i w uzgodnionym z Klientem terminie wykonać mapy do celów prawnych, uwzględniając przy tym konieczność przeprowadzenia rozgraniczenia terytorialnego oraz ustalenia granic. Geodeta jest w stanie dokonać również aktualizację obecnych map – np. do celów projektowych oraz różnego rodzaju tyczenia i inwentaryzacji budynków na danym terenie.

Pragnąc zapewnić naszym Klientom jak najlepszą obsługę geodezyjną oraz pełen profesjonalizm świadczonych usług, zdecydowaliśmy się zawęzić nasz obszar działania do dobrze znanych nam powiatów – pruszkowskiego i grodziskiego.

Działamy m.in. na terenie takich miejscowości jak: Żabia Wola, Raszyn, Pruszków, Nadarzyn, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki czy Brwinów.

Ze wszystkimi gminami, na terenie których od lat wykonujemy różnego rodzaju pomiary, pozostajemy w bardzo dobrych relacjach, które często są wynikiem wieloletniej współpracy. Jesteśmy więc przekonani, że wybór naszych geodetów do przeprowadzenia zleconych przez Państwa prac będzie decyzją właściwą, korzystną również pod względem atrakcyjnych kosztów poszczególnych usług.

Najlepsi profesjonaliści

Chciałbym Państwa zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie prace zostały wykonane rzetelnie, z należytą starannością, a także terminowo i zgodnie z zasadami sztuki geodezyjnej.

Recenzje

“ Ta firma obsługiwała moją budowę od wytyczenia budynku aż po inwentaryzację powykonawczą budynku oraz przyłączy. Gdy będę stawiał kolejny budynek na pewno skorzystam z usług p. Jankowskiego. Polecam w 100%...”

T. Karwowski

“ szybko, profesjonalnie, cena O.K. polecam...”

Dariusz Uchorczak

“dobry kontakt, terminowe realizacje - polecam...”

"Biker"

“ fachowa obsluga, wyjatkowa znajomośc przepisów, szybko i solidnie...”

Anna Biedrzycka